Uzturēšanās atļauja (priekš visas ģimenes)

Bezmaksas pakalpojums no Sun Re.public

Uzturēšanās atļauja tiek noformēta, ja tiek nopirkts dzīvoklis Latvijā, kura vērtība ir vairāk kā 250 tūkst. Pēc Latvijas likumiem uzturēšanās atļauju tiesīgs saņemt arī Pircēja laulātais, viņu nepilngadīgie bērni un citas personas, kas ir to apgādībā.

Visos šos uzturēšanās atļaujas saņemšanas etapus mēs esam aprakstījuši sīki shēmā zemāk. Papildus informāciju varat iegūt PMLP mājas lapā.

Uzturēšanās atļaujas termiņš ir 5 gadi. Tā dod iespēju bez ierobežojumiem pārvietoties visās Eiropas Savienības valstīs neierobežotu laiku.

Uzturēšanās atļaujas īpašnieks  ir atbrīvots no Eiropas Savienības valstīs neatrašanās  noteikumu ievērošanas vairāk kā 90 dienas pusgada laikā. Mūsu iemītniekiem, piemēram, patīk šurp uz Sun Re.publik atsūtīt bērnus uz visu vasaru, sākot ar maija mēnesi, un aizbraukt prom tikai septembrī. Pēc tam atkal viņi atgriežas rudenī, decembrī un arī   pavasarī. Pie tam uzturēšanās atļaujas īpašniekam ir tiesības strādāt Latvijas teritorijā, pirkt un reģistrēt šeit automobili, bet pēc 5 gadiem var iegūt pastāvīgas dzīvesvietas atļauju. Šo atļauju var iegūt tādā gadījumā, ja lielākā daļa laika ir nodzīvota Latvijā un ja ir apgūta latviešu valoda vismaz zemākā līmenī.  

Uzturēšanās atļauja īpašniekam dod iespēju noformēt ielūgumus, lai  tiktu izsniegtas vīzas radiniekiem, kā arī atvieglo vīzu noformēšanu uz citām valstīm, piemēram, uz ASV vai Angliju.   

Sun Re.public darbinieks palīdz Pircējiem saņemt uzturēšanās atļauju.Šis pakalpojums ir iekļauts dzīvokļa cenā. Mūsu menedžeris sniegs Jums pilnvērtīgu konsultāciju šajā sakarībā, palīdzēs aizpildīt anketu, pierakstīs uz fluorogrāfijas apmeklējumu, palīdzēs noformēt  apdrošināšanu, pierakstīs uz pieņemšanu migrācijas dienestā un, protams, sagaidīs Jūs lidostā.

Uzturēšanās atļaujas saņemšanas procedūra

Uzturēšanās atļaujas saņemšanas procedūra Latvijā ir diezgan vienkārša. Būs nepieciešams nedaudz Jūsu laika un tikai divi braucieni uz Rīgu. Dokumentus varēs iesniegt arī Maskavā, bet, pēc savas pieredzes, mēs rekomendējam to darīt Rīgā, jo tad dokumentu noformēšanas laiks saīsinās par 1.5 vai 2 nedēļām. Tiesa, šim nolūkam Jūsu vīzas derīguma termiņam jābūt vismaz 30 dienas.

Uzturēšanās atļauju var noformēt 5-10 dienās vai 30 dienās, no termiņa ir atkarīga maksa par Jūsu dokumentu izskatīšanu. Tēriņi, kas saistīti ar uzturēšanās atļaujas noformēšanu ir aprakstīti shēmas sadaļā „Nodevas un termiņi“. Ņemiet vērā, ka Latvijas Republikas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde pēc sava ieskata var pagarināt dokumentu izskatīšanas termiņu, neatkarīgi no tā, kādu termiņu Jūs apmaksājat. Praksē visi mūsu klienti saņēma lēmumu ātrāk nekā 30 dienu laikā. Starp tiem, kas apmaksāja paātrināto dokumentu izskatīšu, daudziem termiņi tika pārcelti.

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes lēmuma pieņemšanas Jums būs nepieciešams atbraukt uz Rīgu, lai noformētu uzturēšanās atļaujas ID kartiņu. Tā aizvietos ilgtermiņa vīzu Jūsu pasē. Tad, iebraucot ES valstīs, Jūs uzrādīsiet šo karti, bet atzīme par robežas šķērsošanu tiks veikta Jūsu ārzemju pasē.

Kartiņu nepieciešams atjaunot vienu reizi gadā Rīgas migrācijas dienestā. Procedūra ļoti vienkārša – Sun Re.public darbinieks pavadīs jūs uz migrācijas dienestu un palīdzēs saņemt izziņu par nekustamā īpašuma nodokļa samaksu, pierakstīs Jūs uz tikšanos migrācijas dienestā Jums ērtā laikā, palīdzēs pagarināt apdrošināšanas polises termiņu un būs kopā ar Jums migrācijas dienestā tikšanas laikā, lai Jums būtu komfortabli komunicēt ar Latvijas Republikas amatpersonām bez valodas barjerām.

250 000 eiro - tā ir cena lieliskam dzīvoklim!

Lai saņemtu uzturēšanās atļauju, dzīvojamā kompleksā "Sun Republic" ir pieejami lieliski dzīvokļi ar divām guļamistabām, lielu viesistabu un nelielu terasi.

 

Daudziem dzīvokļiem cenā ir iekļauta labiekārtota virtuve. Visu dzīvokļu cenās ir iekļauta pilnā apdare, dažu dzīvokļu cenās ir iekļautas arī mēbeles. Atrodiet savu mīļāko dzīvokli!

Kā dabūt uzturēšanās atļauju ES?

Dzīvokļa cena, lai saņemtu uzturēšanās atļauju ES, nedrīkst būt zemāka kā 250 000 eiro. Uzturēšanās atļaujas saņemšanas brīdī pirkumam jābūt pilnīgi apmaksātam bezskaidras naudas norēķinu veidā. Pirkums var būt apmaksāts ar aizdevuma līdzekļiem – piemēram, hipotēka vai aizdevums no Sun Re.public. Piezvaniet vai uzrakstiet mums, un mēs pastāstīsim jums par iespējamajiem hipotēkas variantiem Latvijas bankās vai aizdevumiem no Sun Re.public. Mūsu menedžeri no sākuma līdz pašām beigām sniegs visu iespējamo atbalstu klientam, lai tas varētu saņemt hipotēku. Līdzīgi kā uzturēšanās atļaujas saņemšanā, arī šis process ir iekļauts dzīvokļa cenā.

Visiem apmaksas līdzekļiem par dzīvokli ir jābūt veiktiem caur personīgajiem uzturēšanās atļaujas saņēmēja kontiem. Netiek pieļauta dzīvokļa apmaksa no trešo personu kontiem vai uzņēmuma kontiem. Vīrs var apmaksāt savas sievas pirkumu, bet pilngadīgajiem bērniem pirkums ir jāapmaksā patstāvīgi. Izņēmuma kārtā migrācijas dienests izskata pirkumus, kas veikti aizdevumu veidā no trešajām personām, ar nosacījumu, ka novērtēšanas albumā jābūt pievienotiem visiem dokumentiem, kas apstiprina aizdevumu (līgums). Šādu variantu izmantoja mūsu klienti gadījumā, kad vecāki vēlējās iegādāties dzīvokli pa daļām kopā ar saviem pilngadīgajiem bērniem. Tad dzīvoklis, kura vērtība ir, piemēram, 500 000 eiro, dod tiesības saņemt uzturēšanās atļaujas gan vecākiem, gan viņu pilngadīgajiem bērniem.

 

Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanu, ir jābūt izpildītam sekojošam nosacījumam: vai nu  kadastra vērtībai jābūt augstākai nekā 80 000 eiro, vai arī nekustamā īpašuma kopējā vērtība, kuru nosaka sertificēts novērtētājs, jābūt ne mazākai kā 250 000 eiro. Visi mūsu dzīvokļi, kuru cena ir sākot no 250 000 eiro atbilst šim nosacījumam. Un mūsu dzīvokļi, kuru cena ir sākot no 500 000 eiro var tikt izmantoti divu uzturēšanās atļauju saņemšanai.

Sun Re.public priekšrocības

Sun Re.public arhitektūra graciozi iederas Baltijas kāpas skaistumā. Lielos logos atspoguļojas jūra un debesis, un māju kolonnas atgādina milzīgas priedes, kas aug tepat.

Organiskā arhitektūra

Baltijas līcis ir tikai 50 m attālumā no Sun Re.public. To var redzēt un dzirdēt visur. Tas pa īstam ir apbrīnojams.

Apbrīnojamā daba

Lielākai daļai dzīvokļu cenās ir iekļauta speciāla dizaineru virtuve. Katram dzīvoklim ir pilns dizaina mēbeļu un tekstila komplekts. Pie dzīvokļu apdares Pircējs var izvēlēties materiālu, krāsas pēc savas gaumes.

Mājīgi dzīvokļi atpūtai

Dzīve pie jūras
SUN RE.PUBLIC

Uz 15 jūliju 2024 gada

Dzīvojamā kompleksā Sun Re.public  ir 123 dzīvokļi. Atlikuši tikai 26, no kuriem 10 dzīvokļi ir veidoti ar speciāla dizaina apdari.

Pamēģiniet sākumā padzīvot pie mums.

SUN RE.PUBLIC

kompleksa pārdošanas nodaļa

+371 245 00 285

Adrese:

Ainažu iela 23/25, Rīgas rajons, Saulkrasti

info@sunrepublic.lv